مشاوره رایگان

تحویل اکسپرس چیست؟

پست اکسپرس یا پست سریع به پستی گفته می‌شود که برای مسافت‌های طولانی شهر به شهر یا روستا طراحی شده است که امکان ارسال سریع با بالاترین سرعت ممکن را فراهم می‌کند.

یکی از جدیدترین راه‌های ارسال انواع کالا و محصولات به خارج و داخل ایران اعم از مدارک مهم و کالاهای پستی باارزش به ۲۲۰ کشور جهان، به‌کارگیری از پست سریع اکسپرس می‌باشد، در پست اکسپرس اضافه بر ارسال سریع محصولات در کمترین زمان، هزینه پست نیز بسیار ارزان و مقرون‌به‌صرفه می‌باشد. علاوه بر این می‌توانید حرکت بسته پستی خود را مشاهده کنید ازاین‌رو در حال حاضر پست اکسپرس محبوب راه ارسال محصولات مختلف می‌باشد. اگر شما بخواهید کالای ارزشمند را از طریق پست اکسپرس به مقصد ارسال کنید می‌توانید با پرداخت هزینه جداگانه محصول خود را بیمه کنید تا با خیال راحت مرسولات خود را تحویل پست بدهید. در این نوع پست بسته‌بندی مرسولات مختلف نیز برعهده اداره پست می‌باشد ازاین‌رو نگرانی فرستنده در مورد بسته‌بندی کالا نیز حل شده است.

باتوجه‌به اینکه پست اکسپرس یک پست هوایی می‌باشد موردهایی که پست و حمل آن باتوجه‌به قانون کشور ممنوعیت دارد قابل پست نیست مانند ادوات نظامی، مواد مخدر، داروهای روان‌گردان و غیرمجاز، سی دی، روزنامه، ویدئو یا مجله‌های غیراخلاقی و منافی عفت، مواد منفجره و قابل اشتعال و حیوانات زنده نیز توسط این پست ممنوع می‌باشد و البته اگر قصد ارسال محصولی به کشور دیگر داشته باشیم باید محدودیت‌های آن کشور را نیز مطالعه کنید تا مشکلی در مقصد پیش نیاید.