چراغ های LED چیست و چگونه کار می کنند؟
LED مخفف دیود تابش نور است. محصولات روشنایی LED تقریباً 90٪ از لامپ های رشته ای ، کارایی بیشتری دارند. چطورکار می کنند؟ جریان الکتریکی از میکروچیپ عبور می کند ، که منابع نوری کوچکی را که ما LED می نامیم روشن می کند و نتیجه آن ، نور مرئی است. برای جلوگیری از مشکلات عملکرد ، تولید ال ای دی های حرارتی در یک سینک گرما جذب می شود.

طول عمر محصولات روشنایی LED چقدر است؟
عمر مفید محصولات روشنایی LED متفاوت از سایر منابع نوری ، مانند نورهای لامپهای رشته ای یا جمع و جور (CFL) تعریف شده است. LED ها معمولاً "نمی سوزند" یا از بین نمی روند. در عوض ، آنها "استهلاک لومن" را تجربه می کنند ، که در آن روشنایی LED به آرامی با گذشت زمان از بین می رود. بر خلاف لامپ های رشته ای ، "عمر" LED با پیش بینی زمانی که میزان تولید نور از 30 درصد کاهش می یابد ، ایجاد شده است.

LED ها و گرما:
LED ها از سینک های حرارتی برای جذب گرمای تولید شده توسط LED استفاده می کنند و آن را به محیط اطراف منتقل می کنند. این باعث می شود که LED ها از گرمای بیش از حد از بین نرود. مدیریت حرارتی به طور کلی مهمترین عامل در عملکرد موفقیت آمیز یک LED در طول عمر آن است. هرچه دمایی که در آن LED ها کار می کنند بیشتر باشد ، سرعت نور کم می شود و عمر مفید کوتاه تر خواهد بود.